TOKA

Shitet nga: Gashi 04 Gsh 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet toka ne lagjen Kamnik, tek rrethi afer Etc.Toka ka 5 ari, nje shtepi t vjeter, nje te re dhe nje lokal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim