Te tregu i gjelber

Shitet nga: Shevqet 26 Jan 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: hamdi kurteshhi 89
Sipërfaqe: 248 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2004,posedon dy, dhoma gjumi ,dy dhoma per femi,koridor (gjezenti)42m2
sallon me kuzhine,38m2,shpajz 9m2,banjo 9m2,banjo,7m2 depo 2m2,garazh ne kuader te shtepis 21m2,

shtepia posedon 3.15 ari toke ,dhe gjendet ne pozit te mire per pune afariste (lokal).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim