Tri shtëpi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 31 Jan 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shiten III Shtëpit me 8 Ari oborr.
Shtëpia I-rë posedon 250m2 të banuara. Është e ndërtimit të ri me standarde Europiane.
Shtëpia është dy kate dhe posedon : nxemje qendrore, telefoni fikse, kuti postare etj.. Shtëpia posedon sallon së bashku me kuzhinë, katër dhoma të gjumit, tri banjo, podrum dhe një garazhë.
Shtëpia II është dy kate e ndërtimit me të vjetër, por me një matrial të qendrushëm dhe të përballushem ndaj tërmeteve. Shtëpia posedon tri dhoma të gjumit, sallon së bashku me kuzhinë, dhe banjo.

Shtëpia III po ashtu është dy kate e ndërtimit të vjetër, por me një matrial të fort. Shtëpia ka 3 dhoma gjumi, sallon së bashku me kuzhinë dhe banjo.
Që të trijat kanë infrastrukturë dhe dokomentacion në rregull. Gjenden në një vend të përshtashëm banimi.
Shtëpit gjenden në lagjen “Dardania II”.
Çmimi për 3 shtëpitë së bashku është 400.000€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim