Truall rruges se TREGUT te gjelber per ne malish..

Shitet nga: Besnik 14 Shk 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Trolli posedon te gjith infrastrukturen dhe dokumentat Gjindet tek bazeni rruges per malishev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim