Truall

Shitet nga: Ali 20 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet trualli ose ndrohet me nje banes e banueshme trualli eshte ne emer te Ali Maliqit dhe Bajram Kadriut nr Tel 045 210 339 ose 0280 327 855 dhe tel i Bajramit 044 158 241 tel eshte be dispozicion prej ores 10 ne mengjes deri ora 22:00 . Rruga Hoxh Lipovica nr 31 ose Bregu i djegur . Bartja e ndrrimit ose e shitjes behet pas marreveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim