Trualli ne shitje

Shitet nga: Albert 03 Maj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet trualli prej 26 ari ne lagjen e villave "Artana" ne Makresh 10 km nga qendra e Gjilanit dhe 100 metra larg restaurant "Lura". Trualli eshte i rrethuar nga villat dhe i gatshem per ndertim, posedon rryme dhe rruge Cmimi 30000 Euro ne total. Nuk ndahet ne troje me te vogla, shitet komplet.

Kompenzim edhe veture deri ne 5000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim