Urgjent Shitet shtepia ne dy hymje shum lir

Shitet nga: elmaz Dje 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne dy hymje me 520 m2 ne Gjilan ne Bregun e djegun.
Shtepia posedon te gjithe infrastrukturen e nevojshme kanalizim, rryme , ujesjelles , kablor ipko , rruge te asfalltuar 10 metra larg shtepis dhe ka dalje ne rruge te Kumanoves ka dalje ne Arberi ka dalje ka varrezat e qytetit.
SHtepia posedon - Njera hyrje :
Kati perdhes podrum garazh per kerr
Kati dyt sallon dhe nje banjo
Kati tret 3 dhoma gjumi banjo koridor
Kati katert nje dhom gjumi.
Kurse tjetra hymje
Kati pare sallon dhe nje banjo
Kati dyt 3 dhoma gjumi banjo koridor
Kati tret nje dhome gjumi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim