Urgjent shtepi 63000

Shitet nga: raif 12 Pri 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: HASAN REMNIKU
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
shitet shtepija ne lagjen e Hasan remnikut mbrapa kosova petrollit.Shtepija posedon dokumente qe mund te barten mbrenda dites tek bleresi.
shtepija ka kanalizim,ujesjeles po ka edhe bunar per rast nevoje,
ne katin e pare ka sallonin ,kuzhinen banjon ndersa ne katine dyte ka tri dhoma.shtepija kaqmim te volitshem dhe presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim