VIlla në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Energji diellore
Komuna: Gjilan
Shitet Villa në sipërfaqe afër 90 Ari .
Villa dy katëshe me rreth 300 m2 të banueshme posedon këtë rënditje:
Kati i parë posedon : sallon së bashku me kuzhinë,një dhome gjumi,një shpajz dhe dy banjo.
Kati i dytë posedon : paradhomë, tri dhoma , një banjo dhe dy ballkone.
Dyert në katin e parë janë të plastikës, në katin e dytë janë prej druri dhe dritaret të plastikës.
Dyshemeja e tëra parket dhe pllaka të kualitetit të lartë, ndërsa shkallët mermer.
Posedon infrastrukturë të plotë, nxemje qendrore,vendparking të mjaftueshëm, oborr të gjelberuar dhe i mbjellë me pemë frutore.
Vend mjaftë i qetë dhe krijon kushtet e nevojshme për banim dhe momente relaksuese në të.
Villa gjendet 10 km larg Gjilanit, 200m larg rrugës kryesore Gjilan-Prishtinë.
Çmimi i villës është i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim