ndertoj objekte te larta dhe te ulta

Shitet nga: bekim 22 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Ndertoj Objekte Te Larta dhe Te Uleta me Metra Kat
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Ndertoj objekte te larta dhe te ulta me m2 punkryesi Bekim Kerqeli numri i telefonit esht 044396676
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim