puseta plastike dimensione te ndryshme

Shitet nga: Granit 24 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Kapake te shaktave te plastikes me shumice dhe palkic katrore dhe rrumbullak, te gjitha dimenzjonet nga 1 ton deri ne 10 ton

Bejme transportin e produkteve me shumice.

EUROTEC Gjilan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim