shesh shtepin ne zabel

Shitet nga: fatlum azemi 20 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: zabel
Sipërfaqe: 5 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
shesh shetpin ne zabel ku shpia ka infrastrukturen e domosdoshme perkthimi behet menjeher shtepia i ka 4 dhola 1 kuzhin dy banjo taras dhe dy koridara gjithsej shpia esht 550 metrra katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim