shitet shtepia velekinc

Shitet nga: zejnullah rashiti 23 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: velekinc te shkolla
Sipërfaqe: 12 10 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
shitet shtepia ne velekinc me 10 ari ven shtepia ka tri dhoma dhe ni podrum shtepia esht te shkolla velekinces shtepia ka ujsjells rrym kanalizim esht e banushme vet jetoj ne shpi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim