shitet shtepia

Shitet nga: gjilani 11 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: lagja e spitalit
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shitet shtëpia me dy hyrje dhe 7,5 ari oborr (dalje në dy rrugë) ..
Shtëpia nuk ka probleme me pronësi, apo hipoteke..
Shtëpia ka kanalizim, ujësjellës dhe pus personal (60 m)
Shtëpia gjendet në lagjen Kodra e trimave, 30 m nga Spitali i qytetit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim