shitje

Shitet nga: bajram 28 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Adresa: motrat qiriazi 51
Sipërfaqe: 300.00 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
shitet shtepia dy kate dhe nenkulm me podrum pjeserisht/ me nxemje qendrore emobiluaar me 5.6 ari truall e izoluar pjeserisht stiropor dhe tulla fasadedhe lesh gjami sendviq mure. ne vend i qet per banim laxhe eurbanizuar ujsjelles dhe kanalizim si dhe bunar me thellesi 60 m uj gjithmon ka
rruga easfaltuar 200 m nga rruga eprishtines ,hyrja te vllazrit muja, ne rrug te prishtines . dhe del ne rrugen elivoqit kjo rruge. ka garazh me konstukcion hekuri emveshur dhe embuluar ma llamarin te plastifikuar.gardhi lindje perendim gilindera te profilit hekur.veri jug gardh i gjall 40.00m gjatsi deri ne garazh pllaka betoni behaton 40x4m .5 ballkona
ndrrohet dhe me banesa ndertim i ri sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim