shtepi

Shitet nga: rahim 04 Tet 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shitet shtepija sapo endertuar me bukuri te bukur shtepija ika 4dhoma 1 sallon 2 banjo 2 shpajZa si dhe ner shkall po drum shtepija ika dyer dritare sidhe tash asht duke uly ka bunar50metra uj sjells kanalizim internet ka rug rym shtepija gjendet afer ruges qarkore ner rikomin apo ner inter evropen shtepija ika 2 aro e 58 metra ahtepija asht ne emrin tim personal pres blersa serioz mundi me ardhen me pa te ponumen pa asni vrejtje imella nuk ban mos shkruj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim