shtepi

Shitet nga: fadil 22 Jan 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Dradania 2
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne gjilan dardania 2 afer shkollave te meseme dhe shkolles fillore selami hallaqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim