shtepia ne shitje

Shitet nga: Nexhat 17 Krr 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shtëpija në shitje Shes shtëpinë me sipërfaqe 2 ari e 5 metra oborr. Shtëpia posedon ujë, kanalizim, rrymë, internet dhe është e gatshme për banim, e ndërtuar pas lufte. Shtëpia gjindet në lagjen “Arbëria” (ish-Qenar Qeshme) në Gjilan afër xhamisë dhe ambulancës. Qmimi sipas marrëveshjes. Numri për kontakt është: 044-163-755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim