shtepia ne shitje

Shitet nga: arianit 27 Jan 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shes shtepin 2 kateshe + bodrumi.
bodrumi posedon garazhen per vetur sallon dhe kuzhin se bashku.
Kati i pare posedon Sallon, Dhome gjumi, Banjo.
Kati i dyte posedon 3 Dhoma gjum, Banjo.

Shtepia eshte e izoluar me stiropor, ka nxemje qendrore me dru, ka dritaret e plastikes, si dhe e tera eshte e mobiluar.
Shtepia se bashku me oborr ka 3 ari tok.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim