urgjen shtepi me qira 440 m2 dy hyrje,me biznes t'

Shitet nga: Ari 16 Jan 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: lagje re
Sipërfaqe: 440 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
leshoj shtepi me qira 440 m2 me dy hyrje,dy lokale me biznes te gateshem.....Leshoj shtepin me qera e mobiluar komplet me biznese te gateshme te gjitha ka ,oborr dhe vend parking dy hyrje lokale
qmimi diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim