1.4 ha afer burgut ne Pasjak 9 euro m2

Shitet nga: femi kryeziu 23 Tet 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   9 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten 1.4 ha (14.200 m2) ne Pasjak shum afer burgut, parcela ka forme katrore, kufizohet me prone shtetrore dhe eshte teren i rrafshet. Shitet komplet ose gjysma 72 ari. Siperfaqja14.200 m2, cmimi 128.000 euro, 9 euro m2. Femi Kryeziu 044 518 252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim