10 ari trull afer rruges Gjilan-Prishtin

Shitet nga: Albin 01 Pri 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shes 10 ari trull, vendi shum i pershtatshem per qdo aktivitet sipas informacionit qe kam lejohet edhe ndertimi i ndertesave shum katshe, ara gjindet ne dalje te Gjilanit ne drejtim te Prishtines ne anen e majt afer rruges kryesore para se me mrri te restorant VaXheNeDi , ma von do e vendosi nji foto me harten dhe vendodhjen e ares,qmimi per momentin per ari asht 7000€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim