18.3 Ari

Shitet nga: Egzon 12 Pri 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten 18.3 ari ne lagjen Zabeli i Sahit Ages. Trualli posedon gjithe infrastrukturen e nevojshme
rrugen e asfaltuar, rrjetin e kanalizimit, ujesjellesin dhe rrjetin elektrike si dhe dolumentacionin
e nevojshem!

https://www.google.com/maps/@42.4525043,21.4782864,248m/data=!3m1!1e3?hl=en
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim