2 hektar 55ari afer bajes doberqani

Shitet nga: ganiu 15 Tet 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Adresa: afer bajes doberqanit
Sipërfaqe: 25550 m2
Komuna: Gjilan
shiten 2 hektar e55ari afer bajes doberqanit te muhagjert qmii 1 ero 30 cent metra katroe epershtatshme per pemtari vneshtari apo per ferma ka rrrymen ujin dhe rrugen te interesuarit lajmronu ne tel 044766877 ganiu mateper thir ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim