30ari tok per troje 20ero m2 mbas restorant

Shitet nga: Agencija za Nekretnine u Koretistu 10 Sht 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Adresa: Gnjilane
Komuna: Gjilan
Shiten 30 ari tok per place mbas restorant Bojana ose restorant shaqa asht e pershtatshme per shtepi ka rrym uj dhe rrug ndahet edhe ka 10 ari qmimi 20ero m2 per infor:agencijanekretnine@hotmail.rs per ose 044132875 ose 04580578
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim