30ose 60 ari

Shitet nga: Agjensioni per patundeshmeri Koretisht 25 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten 30ose 60 ari tok gjendet ne hyrje te Koretishtes esht e pershtatshme per banim dhe per objekte afariste ka rrym uj esht e asfalltuar dhe ka 40 metra gjonsi qmimi 40euro metra2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim