53 ari terruga kosaqes te bunari

Shitet nga: ganiu 29 Nën 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Adresa: perlepnicgjilan
Sipërfaqe: 5200 m2
Komuna: Gjilan
shiten 52ari te rruga ekosaqes afer bunarit perlepnices por ka mundsi edhe te ndahet nga 2 parcelja ndahet sipas kerkeses te interesuarit lajmronu netel 044766877 ganiu ara asht mekanalizum ujsjells dhe rrym dhe rrug mateper thirni netel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim