64 Ari ne fshatin Pasjak.

Shitet nga: Zymer Mehmeti 20 Pri 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten 64 ari ne fshatin Pasjak truallai gjendet afer restaurantit "Vazhenedi" ka kanalizim,ujesjelles,rrym,bejm dhe ndarjen ne parcela qmimi sipas marrveshjes per informata te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin 044-720-450.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim