84 ari afer valit ranch urgjent

Shitet nga: ganiu 20 Sht 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Adresa: perlepnic afer valit ranch
Sipërfaqe: 8400 m2
Komuna: Gjilan
ara gjendet ne rrugen per valin ranchmeniren permi perlepnic afer 150 metra ka dalje ne asfallt qmimi i cvolitshum per at vend dhe vend ipershtatshum per vikendica te interesuarit lajmronu netel 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim