ARAT bej edhe ndrim me veture pa tabela

Shitet nga: LIMAN 19 Sht 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHES URGJENT ARAT SHIH NE FOTOT JAM PRONAR LEGAL DHE FAKTIK I KETYRE PRONAVE

ARA NR 1 I KA 18 ARI DHE KA RRUGEN AFER RYMEN ME QMIM PREJ 1000 EURO PER ARI

ARA NR 2 I KA 19 ARI DHE KA RRUGEN AFER SHTEPIVE ME QMIM PREJ 1200 EURO PER ARI

ARA NR 3 I KA 19 ARI DHE KA RRUGEN DHE RYMEN I PERSHTATSHEM PER VIKENDICA ME QMIM PREJ 600 EURO PER ARI

KREJT KETO PARCELA MUNDE TE HAPEN PUSE ME UJE TE MJAFTUESHEM DHE JANE DERI NE 50% MA LIRE SE MEXHENIKT .....
TE GITHA KETO PARCELA JANE MBI KUFCEN E EPERME.,..

wiber +37745 69 02 03
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim