Kerkoj Truall ne Gjilan

Shitet nga: Arbeni 26 Shk 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Kerkoj 3 - 6 ari Tok ne gjilan per shpi banim te ket Planurbanistik Uje Kanalizim Rrym etj. jetoj ne Zvicerr nuk po di se ka trull ne shitje ju lutem me shkruani ne Email shites serioz dhe mi dergoni gjitha detaljet dhe qmimi arit Ju flm Paret Chesh Christenandi@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim