Oborri per Ndertim ose Ndrrohet me Banesa

Shitet nga: Sadati 23 Nën 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Adresa: Dheu i Bardh
Sipërfaqe: 930 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Ne shitje oborri ne lagjen Dheu i Bardhë, Gjilan mbranda unazes qarkore (rruges transit) ne pjese te qete te qytetit shume e pershtatshme per jete te qete.
Lagja posedon te gjithe infrastrukturen komplete: rryme, kanalizim, kablloret ipko, kujtesa etj. nevojiten vetem kyqjet.
Hapsira mjafton per ndertimin e tri shtepive komfore per jetes, dhe pershtaten shume mire me levizjen e diellit dhe per ndriqim gjate tere dites.
Rruge te asfaltuar, eshte I vetmi oborr ne lagje pa shtepi te ndertuar. Pa kurfare probleme pronesore, as hipoteke, me taksa te pagume, ne katastar eshte ne emrin tone dhe ne flete poseduese. Ne afersi gjenden place qe jane shitur deri ne 18.000E per ari. Qmimi yne eshte shume I volitshem, por nuk e ndajm, e shesim si teresi. E konsiderojm edhe per ndrrim me tri banesa te njejta.

Ju mirepres,
Sadati 049/898-165

P.S. Eshte I mundur nderrim me tri banesa te njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim