Shitet Trualli prej 12 Ari

Shitet nga: I. Sh 29 Mar 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet trualli prej 12 Ari i pershtatshem per banim, posedon rrjetin e rrymes, ujesjellesit dhe kanalizimin.

Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim