TROJET NE QERNAQESHME TE GJAMIA

Shitet nga: Ismajl krivaqa 06 Pri 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
SHITEN TROJET ME PLAN URBANISTIK TROJET JAN NGA 3 ARI E ME SHUM KAN RRUG 5 METRA DHE JAN MBRAPA POMPES SE BENZINIT QMIMET SHUM TE VOLITSHEM JON 7 TROJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim