Trualli 3 ari, afer Restaurantit "Laza" ne Zabe..

Shitet nga: S.R 03 Mar 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet trualli 3 ari ne lagjen Zabeli i Sahit Ages, afer Restaurantit Laza, Gjilan.
Trualli posedon gjithe infrastrukturen e nevojshme rrjetin e kanalizimit, ujesjellesit dhe elektrik.
Çmimi eshte shume i volitshem.

Kontaktoni ne: +37744320900 ose +37744534994
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim