"Trualli ne lagjen ish Bojanina"

Shitet nga: Naser 04 Pri 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet trualli ne qytetin e Gjilanit,rruga ish "Bojanina" numer 35.Trualli ka 357 metra katror,hyrja eshte nga rruga e ish "Konakut".Jam pronar i drejtperdrejt dhe i posedoj te gjitha dokumentacionet ne emrin tim personal per me shume informata na kontaktoni ne numrin:044242166.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim