11 ari te rruga eblacve per cernic

Shitet nga: ganiu 06 Dhj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Adresa: gjilan
Sipërfaqe: 1100 m2
Komuna: Gjilan
vendi asht ne rrugen per cernic ka muhagjert elivoqit apo siq njihet rruga eblacve jan 11 ari po mndet edhe mashum ka dalje ne rrug dhe ekan rrugen nemes qe ilidh dy asfalltat qmimi sipas marveshtjes per mateper thirni ne tel 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim