11ari toke ne Gjilan

Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet urgjentisht toka e cila gjendet ne Livoq te ulet , ku ka 11ari dhe gjendet vetem 50m larg shkolles.

Qmimi eshte 7000 euro per 1 ari

Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649618848
+38649394111
Ose ne Email amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim