12 HEKTARË TOKË NË PARALLOVË

Shitet nga: Rrahim 05 Maj 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   75 EUR

Komuna: Gjilan
SHITEN 12 HEKTARË TOKË NË PARALLOVË ME QMIM TE VOLITSHEM PREJ 75 € ARI. TOK BUJQESORE JAN PERAFERSISHT 7 HEKTARË, MAL JAN AFRO 4.5 HEKTARË DHE 50 ARI JAN BUZË MAGJISTRALES PRISHTIN GJILAN QE MUND TE SHFYTEZOHET PER BIZNES.TOKA GJINDET AFER BEJTA KOMERCIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim