14 ari truall

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECO STANDARD 20 Mar 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fshati Livoq i Ulet
Sipërfaqe: 14 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Shiten 14ari truall
Lokacioni rruga per Fshatin Cernice ose rruga qe lidh Livoqin e Ulet me Livoqin e Eperm
Trualli mund te ndahet dhe posedon bunar(pus)

Cmimi sipas marreveshjes

ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim