18 ari rreth magjistrales Gjilan Ferizaj

Shitet nga: Lindrit 08 Nën 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Adresa: Magjistralja gjilan-ferizaj
Sipërfaqe: 1800 m2
Komuna: Gjilan
Shiten 18 ari perreth magjistrales gjilan-ferizaj 21 meter, ne kilometrin e peste prej gjilanit. E pershtatshme per biznes dhe per veprimtari te tjera posedoj dokumentacion te rregullt jam pronari .
Numri i tel.:045-620-757 dhe 045-529-103
Ju felemderit per mirekuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim