18 ari rreth magjistrales Gjilan Ferizaj

Shitet nga: Lindrit 03 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Adresa: Gjilan-Ferizaj
Sipërfaqe: 1800 m2
Komuna: Gjilan
Shiten 18 ari perreth magjistrales gjilan-ferizaj 21 meter, ne kilometrin e peste prej gjilanit. E pershtatshme per biznes dhe per veprimtari te tjera posedoj dokumentacion te rregullt jam pronari .
Numri i tel.:045-620-757 dhe 045-529-103
Viber:+37745620757 dhe+37745529103
Falemderit per mirekuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim