2 Truall ne Gjilan

Shitet nga: Bekim 05 Sht 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 505 m2
Komuna: Gjilan
Kam ne shitje 2 Trualle te cilat posedojën nga 505 m2
Truallet janë nën urbanizim dhe posedojën te gjitha kushtet për ndërtim.
Dokumente janë ne rregull dhe bartja mund te bëhet brenda ditës .
Truallet gjinden 300m larg rrugës qarkore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim