22 ari nerrugen eperlepnices

Shitet nga: gganiu 01 Dhj 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 000 EUR

Adresa: perlepnic
Sipërfaqe: 2200 m2
Komuna: Gjilan
ara gjindet ne rrugen bunar perlepnice ka siperfaqe 22 ari dhe 30 metra dalje ne asfallt aashrt epershtatshme per ndertim resturanev ja shpiav te interesuarit lajmronu ne tel 044766877 ganiu qmimi ivolitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim