22ar per pllaceendame kufc eeper

Shitet nga: DANI 01 Dhj 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Adresa: qender
Sipërfaqe: 2200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
tersi dhe e ndaj qmim i volitshum te auto pjes raifit njo 30 metra majtas te trafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim