3 ARA / TOKE NE SHITJE NE LIVOQ i EPERM 162 ARI

Shitet nga: Shaip dhe Ferid Rexhepi 26 Nën 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
ARA.1 ka 77 ari / 7.700 m2.
Ka dalje ne rrug te Asfaltume. Ara është në vend shum të përshtatshëm, plotëson të gjitha standardet - kushtet për ndërtimin e shtëpive për banim.


ARA.2 ka 45 ari / 4.500 m2.
Edhe kjo ka dalje ne rrug te Asfaltume. Ara është në vend shum të përshtatshëm, plotëson të gjitha standardet - kushtet për ndërtimin e shtëpive për banim.

ARA nr. 3 ka 40,6 Ari / 4.060 m2.
Esht shum i pershtashum per Troje. Posedon te gjitha Standardet
Esht 3-4km larg qendres te Gjilanit.

Kto Ara shiten edhe ndamas.

Kto Ara jan 3-4 km afer Qendres te Gjilanit.

Tel.: +377 45 541 327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim