3 Ari mbrapa Getit-Market

Shitet nga: Arsim Sadiku 13 Mar 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten 3 ari mbrapa getit-market ne Gjilan.Oborri eshte ne lagje shume te bukure dhe ka lijim per ndertua nje shpi.
Sit keni interessim na thirni ne numrin :00436644101562 ose me shkruan ne emailen edi.sadiku@gmx.at
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim