3 hektar afer kosaqes perlepnic

Shitet nga: ganiu 02 Pri 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
toka gjendet rruges kosaqes ka antena asht epershtatshme per vikendica tok buke per plantacione iplotson kushtet edhe per grande tok epunushme me uj dhe rrug ka vikendica te ngritun per reth te interesurit lajmronu ne 045599431 ganiu apo 044766877 asht epershtatshme per ferma te ndryshme
ganiu perlepnic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim