3 hektar ne kosaq te eper urgjent

Shitet nga: ganiu 13 Pri 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
arat gjenden te kosaqa eperlepnices vendi asht ipershtatshum per bujqsi dhe ndertim te vikendicav ka rrugen se shpejti i asfaltohet ka ujin qmimi esht 3.5 ero per meter te intersuarit lajmronu nenumrin044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim