45 Ari Tokë

Shitet nga: Arlind 06 Shk 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Gjilan
Ara gjendet në fshatin Capar në Gjilan është shumë e përshtatshme dhe ka pamje të qytetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim